• Labākās automašīnas,
  draudzīgākā apkalpošana!
 • Brauc ar eleganci!
  Izdevīgas nomas cenas un labākie piedāvājumi.
 • Īrējot auto ilgāk par
  desmit dienām
  GPS īre bez maksas!
 • Auto piegāde Rīgā un
  Jūrmalā - bezmaksas!

Rentclub piedāvā Rīgas viesiem automašīnu nomas pakalpojumus. Tas ir ērti, īpaši ņemot vērā, ka Latvija ir neliela valsts un uz jebkuru tās punktu var samērīgi ātri aizbraukt. Īrējot mašīnu Jūs nebūsiet atkarīgas no sabiedriska transporta un varēsiet plānot savu laiku tā kā esat to iecerējuši.

Mēs piedāvājam dažādu klašu automašīnas. Klientiem, kuri vēlas maksimāli optimizēt izmaksas, pretī saņemot ērtības un komfortu, Rentclub piedāvā automašīnas Volkswagen Polo 1.2 TSI un Volkswagen Polo 1.4 automātu.

Šīs mašīnas tiek attiecinātas klasei Small. Tās ir kompaktas, taču viegli vadāmas un nodrošina komfortu kā vadītājam tā arī tās pasažieriem ar mazu degvielas patēriņu. Priekš pilsētas ekspluatācijas nosacījumiem šis ir labākais variants.

Šo automašīnu braucienu izmaksas ir vienādi mērojamas ar to nomas kategoriju Ekonomisks. Diennakts nomas maksa Volkswagen Polo 1.2 TSI ir sākot no 23 euro un automašīnas Volkswagen Polo 1.4automāts – no 26 euro.

Klientiem, kuriplanoīrētsākot no 10 dienām un vairāk,tiek piedāvāta lojalitātes programma, piemēram, bezmaksas GPS īre.

Atbraucot uz citu valsti, viesi saskarās ar pārvietošanās problēmām. Vienmēr ir pieeja publiskajiem transportiem, bet labāk tomēr izmantot automašīnu noma. Tas ir daudz ērtāk, jo varat nokļūt jebkurā vietā un laikā tādā veidā ietaupot Jūsu dārgo laiku.

Rentclub piedāvā Latvijas viesiem dažādu veidu un klašu automašīnas. Tiem klientiem, kuri vēlas īrēt ērtas uz ietilpīgas automašīnas, bet par tām nepārmaksājot, mēs iesakām automašīnas – Volkswagen Golf 1.4 un VolkswagenGolf 1.2 TSI automātu.

Pieļaujot, ka šie modeļi no komforta un praktiskā viedokļa ir optimālākie varianti. Tikai nedaudz atpaliekot no Bizness klases mašīnām funkcionalitātes ziņā, nodrošinot nepieciešamo komfortabilitāti pat visprasīgākajiem klientiem, ietaupot degvielas patēriņu. Arī šo mašīnu īre ir par pieejamu cenu – diennakts noma Volkswagen Golf 1.4 automobīlim pasūtītājam izmaksās no 26 euro un Volkswagen Golf 1.2 automāts automobīļa noma no 29 euro. Šādas mašīnas būs lieliska izvēle prasīgiem, ekonomiskiem un taupīgiem klientiem.

Rentclub būs priecīgi Jums izpalīdzēt! Ja Jums it vēlme īrēt automašīnu no 10 dienām un vairāk Jums nenāksies maksāt papildus maksu par GPS.

Darījumu cilvēkam, kurš vēlas akcentēt savu labklājības līmeni un statusu sabiedrībā, ir nepieciešams attiecīga līmeņa automobilis, vismaz kas ir Business klases. Tas ir īpaši aktuāli, ja biznesmenim ir paredzētas pārrunas ar ārzemju partneriem „viņu teritorijā”.

Rentclub piedāvā solīdiem, veiksmīgiem klientiem, kuri apciemo Latviju, automašīnu Volkswagen Golf 7 1.2 automāts un Volkswagen Passat TSI automāts nomu. Šie automobiļi var apmierināt pat ļoti prasīgu pasūtītāju gaumi, nodrošinot ne tikai prestiža ievērošanu, bet arī labu komforta un mājīguma līmeni. Nevainojams ieturēts dizains, plašs salons (kaut arī ne tik liels ka 4x4 and Minibus saimes automobiļiem), pati jaunāka kondicionēšanas sistēma, tehniska aprīkotība augstākajā līmenī,- un vis tas par samēra nelielu samaksu.
Volkswagen Golf 7 1.2 automāts automobiļa noma izmaksās no 30 euro diennaktī, automobiļa VolkswagenPassatTSI automats- no 39 euro diennaktī. Rentclub būspriecīgsredzētjūssavuklientulokā. Jūsnetiksietpievīlts, izmantojotmūsupakalpojumus.

Rentclub automobiļu parkā ir pieejams plašs marku un klašu klāsts. Mēs spēsim piedāvāt klientam, kurš interesējas par autonomu Rīgā, jebkāda tipa automašīnu, sākot no pieticīgākās, ekonomiskākās līdz pat modeļiem ar augstu caurgājamību un komfortu, kuri attiecas uz 4x4 un Minibusu klases modeļiem: VolkswagenTiguan 1.4 TSI un VolkswagenCaravelle 2.0TDI. Tā ir ideāla izvēle klientiem, kuri iecienījuši lielas un jaudīgas mašīnas, kuras līdzinās Luksus tipa automašīnām vai arī ar spēju izbraukt jebkurus grūti izbraucamus ceļus. Kā arī mikroautobusi ir piemērojami klientiem ar lielāku pasažieru skaitu, ja ir nepieciešams pārvadāt tūristu grupas, delegācijas, kooperatīvo pasākumu dalībniekus. Ietilpība, uzticamība, augsta caurgājamība, pievilcīgs dizains – šīs ir tikai dažas no labākajām īpašībām šāda tipa automašīnām. Diennakts nomas maksa mašīnām VolkswagenTiguan 1.4 TSI и VolkswagenCaravelle 2.0TDI ir 47 euro. Rentclub ir gatavi izskatīt Jūsu piedāvājumus.

Rentclub kompānijas darbības pamatprofils- mašīnu noma. Mēs varam piedāvāt klientiem plašu automobiļu izvēli- no ekonomiskas līdz pārstāvniecības klasei.
Tiem pasūtītājiem, kuri ir pieraduši lietot tikai visu labāko, automobili Mercedes Benz S500 W221 Long. Tasatšķirasarsavuparsteidzošo komfortu, brīnišķīgodizainu, nevainojumusalonaapdari, veiktapašaaugstākajālīmenī, uzticamība un jauda. Pārstavniecības klases auto noma - irjūsusolīdasociālastatusaunattiecīgufinansiāluiespējuradītājs.
Tādamašīnadodpārliecībusevī, dāvādaudzpozitīvuemociju. Diennaktsnomasmaksa Luxury klasesautomobilim- no 186 eiro. Tie klienti, kasvēlasbrauktarluksklasesautomobiļiem, bet tiemnavvai nu finansiāluiespēju, vainevēlasterētliekonaudu, variznomātVolkswagenEos 1.6kabrioletu. Šī,skaista, pārstavniecībaslīmeņamašīnairdaudzlētāka: tikai no 43 eirodiennaktī.
Rentclub gaidajūsupieteikumus!

Auto noma: ērti un izdevīgi!

Kompānija RentClub specializējas automašīnu nomas biznesā, piedāvā Latvijas viesiem savus pakalpojumus. Ar mūsu palīdzību, jūs ātri, bez rūpēm saņemsiet tieši to automašīnu, kura jums ir nepieciešama.
Pasūtījums ir atkarīgs tikai nomūsu klientu izvēles un finanšu iespējam. Mēs varam jums piedāvāt gan nelielu, ekonomisku mašīnu, ērtu lietošanai pilsētas apstākļos; gan augstas pārgājības mikroautobusu, izbraukumiem dabā kolēģu, darījumu partneru kompānijā; gan pārstāvniecības klases auto.
Visas formalitātes ir minimālas, no jums ir nepieciešama tikai pase un vadītāja apliecība. Automašīnu noma-ir mūsu darbs, un mēs cenšamies izpildīt to ātri, kvalitatīvi un atbildīgi, lai jebkurš klients būtu apmierināts.
Iznomājot pie mums automobili, jūs varēsiet apskatīt Latvijas ievērojamākās vietas, apciemot draugus, radus, aizbraukt uz darījuma pārrunām. Jūsu izbraukumu grafiks būs atkarīgs vienīgi no jūsu velēšanas un vajadzībām. Jūs nebūsiet „piesaistīti” pie sabiedriska transporta darba, nebūs jārūpējas par to lai nenokavētu ekskursiju autobusu.
Vērsieties pie mūsu speciālistiem, un jūs saņemsiet nevainojamu servisu pēc nelielas demokrātiskas cenas. Automobiļu nomas noteikumusjūs varēsiet uzzināt mūsu mājas lapā. Iesākam jums pievērst uzmanību sadaļam „Noteikumi” un „Pakalpojumi”.
Mēs strādājam diennakti, lai saglabātu mūsu klientu dārgo laiku. Pēc jūsu velēšanas klāt pie iznomāta automobiļa var būt piešķirts personīgs vadītājs, kurš ātri undroši nogadās jūs jebkurā Latvijas punktā. Tas ir īpaši izdevīgi cilvēkiem, kuri pirmo reiz apciemo mūsu valsti, vai ne pārāk labi vada mašīnu. Cilvēks gados, kuram ir problēmas ar veselību, arī noteikti novērtēs šo pakalpojumu.
Izvēloties mūsu kompāniju, jūs varat būt droši, ka iznomāsiet ne tikai nevainojami akurātu pēc izskata, bet arī drošu, jaunu automobili, kurš nekādos apstākļos nepievils jūs. Visas mašīnas, kuras mēs piedāvājam klientiem, regulāri iziet profilaktisko un tehniskoapskati firmas stacijās.
Vadoša Latvijas kompānija RentClub būs ļoti priecīga, ja nolemsiet būt tas klientu lokā. Mēs esam gatavi izdarīt visu, lai jūsu rūpes būtu minimālas, bet ieguvums- maksimāls.