• The best cars,
  the friendliest service!
 • Ride with a style!
  Advantageous hire prices and the best offers.
 • Hiring a car for more
  than ten days,
  the hire of GPS is free!
 • Car delivery in Riga and
  Jurmala - free of charge!

Rentclub piedāvā Rīgas viesiem automašīnu nomas pakalpojumus. Tas ir ērti, īpaši ņemot vērā, ka Latvija ir neliela valsts un uz jebkuru tās punktu var samērīgi ātri aizbraukt. Īrējot mašīnu Jūs nebūsiet atkarīgas no sabiedriska transporta un varēsiet plānot savu laiku tā kā esat to iecerējuši.

Mēs piedāvājam dažādu klašu automašīnas. Klientiem, kuri vēlas maksimāli optimizēt izmaksas, pretī saņemot ērtības un komfortu, Rentclub piedāvā automašīnas Volkswagen Polo 1.2 TSI un Volkswagen Polo 1.4 automātu.

Šīs mašīnas tiek attiecinātas klasei Small. Tās ir kompaktas, taču viegli vadāmas un nodrošina komfortu kā vadītājam tā arī tās pasažieriem ar mazu degvielas patēriņu. Priekš pilsētas ekspluatācijas nosacījumiem šis ir labākais variants.

Šo automašīnu braucienu izmaksas ir vienādi mērojamas ar to nomas kategoriju Ekonomisks. Diennakts nomas maksa Volkswagen Polo 1.2 TSI ir sākot no 23 euro un automašīnas Volkswagen Polo 1.4automāts – no 26 euro.

Klientiem, kuriplanoīrētsākot no 10 dienām un vairāk,tiek piedāvāta lojalitātes programma, piemēram, bezmaksas GPS īre.

Atbraucot uz citu valsti, viesi saskarās ar pārvietošanās problēmām. Vienmēr ir pieeja publiskajiem transportiem, bet labāk tomēr izmantot automašīnu noma. Tas ir daudz ērtāk, jo varat nokļūt jebkurā vietā un laikā tādā veidā ietaupot Jūsu dārgo laiku.

Rentclub piedāvā Latvijas viesiem dažādu veidu un klašu automašīnas. Tiem klientiem, kuri vēlas īrēt ērtas uz ietilpīgas automašīnas, bet par tām nepārmaksājot, mēs iesakām automašīnas – Volkswagen Golf 1.4 un VolkswagenGolf 1.2 TSI automātu.

Pieļaujot, ka šie modeļi no komforta un praktiskā viedokļa ir optimālākie varianti. Tikai nedaudz atpaliekot no Bizness klases mašīnām funkcionalitātes ziņā, nodrošinot nepieciešamo komfortabilitāti pat visprasīgākajiem klientiem, ietaupot degvielas patēriņu. Arī šo mašīnu īre ir par pieejamu cenu – diennakts noma Volkswagen Golf 1.4 automobīlim pasūtītājam izmaksās no 26 euro un Volkswagen Golf 1.2 automāts automobīļa noma no 29 euro. Šādas mašīnas būs lieliska izvēle prasīgiem, ekonomiskiem un taupīgiem klientiem.

Rentclub būs priecīgi Jums izpalīdzēt! Ja Jums it vēlme īrēt automašīnu no 10 dienām un vairāk Jums nenāksies maksāt papildus maksu par GPS.

Darījumu cilvēkam, kurš vēlas akcentēt savu labklājības līmeni un statusu sabiedrībā, ir nepieciešams attiecīga līmeņa automobilis, vismaz kas ir Business klases. Tas ir īpaši aktuāli, ja biznesmenim ir paredzētas pārrunas ar ārzemju partneriem „viņu teritorijā”.

Rentclub piedāvā solīdiem, veiksmīgiem klientiem, kuri apciemo Latviju, automašīnu Volkswagen Golf 7 1.2 automāts un Volkswagen Passat TSI automāts nomu. Šie automobiļi var apmierināt pat ļoti prasīgu pasūtītāju gaumi, nodrošinot ne tikai prestiža ievērošanu, bet arī labu komforta un mājīguma līmeni. Nevainojams ieturēts dizains, plašs salons (kaut arī ne tik liels ka 4x4 and Minibus saimes automobiļiem), pati jaunāka kondicionēšanas sistēma, tehniska aprīkotība augstākajā līmenī,- un vis tas par samēra nelielu samaksu.
Volkswagen Golf 7 1.2 automāts automobiļa noma izmaksās no 30 euro diennaktī, automobiļa VolkswagenPassatTSI automats- no 39 euro diennaktī. Rentclub būspriecīgsredzētjūssavuklientulokā. Jūsnetiksietpievīlts, izmantojotmūsupakalpojumus.

Rentclub automobiļu parkā ir pieejams plašs marku un klašu klāsts. Mēs spēsim piedāvāt klientam, kurš interesējas par autonomu Rīgā, jebkāda tipa automašīnu, sākot no pieticīgākās, ekonomiskākās līdz pat modeļiem ar augstu caurgājamību un komfortu, kuri attiecas uz 4x4 un Minibusu klases modeļiem: VolkswagenTiguan 1.4 TSI un VolkswagenCaravelle 2.0TDI. Tā ir ideāla izvēle klientiem, kuri iecienījuši lielas un jaudīgas mašīnas, kuras līdzinās Luksus tipa automašīnām vai arī ar spēju izbraukt jebkurus grūti izbraucamus ceļus. Kā arī mikroautobusi ir piemērojami klientiem ar lielāku pasažieru skaitu, ja ir nepieciešams pārvadāt tūristu grupas, delegācijas, kooperatīvo pasākumu dalībniekus. Ietilpība, uzticamība, augsta caurgājamība, pievilcīgs dizains – šīs ir tikai dažas no labākajām īpašībām šāda tipa automašīnām. Diennakts nomas maksa mašīnām VolkswagenTiguan 1.4 TSI и VolkswagenCaravelle 2.0TDI ir 47 euro. Rentclub ir gatavi izskatīt Jūsu piedāvājumus.

The main profile of Rentclub’s activities is the car rental. We can offer a wide range of vehicles – from economy to luxury class. We offer our clients who are accustomed to using exclusively the best things, Mercedes Benz S500 W221 Long. Its distinctive features are amazing comfort, superior design, impeccable interior, finished at the highest level, reliability and power.
Car rental of luxury class vehicles is an indication of our well-established social status and appropriate financial position. This car gives confidence, evokes a lot of positive emotions. The cost of Luxury car daily rental is from 186 euro.
Those customers who want to drive a luxury car, but either can not afford it financially, or just do not want to spend extra money can rent a convertible Volkswagen Eos 1.6. This elegant, beautiful luxury class car is much cheaper: only from 43 euro per day.
Rentclub is waiting for your orders!

Car hire: convenient and profitable!

RentClub specializes in the car rental business, offering its services to the guests of Latvia. With our help you may quickly, without the hassle or delays get the car that you need.

The order depends only on the preferences and financial capacities of our clients. We can provide you a compact, economical car suitable for urban use, as well as an off-road vehicle for trips to the countryside in the company of your colleagues and business partners, or an luxury class car.

All formalities are minimized, so that you will need only a passport and a driving license. Car rental is our business, and we try to do it quickly, efficiently and responsibly, to any customer’s satisfaction.

Renting a car from us, you will be able to see the sights of Latvia, visit friends and relatives, go to the business meeting. Schedule of your trips will depend solely on your desire and needs. You will not be "tied" to the public transport; will not worry lest you should miss the tour bus.

Refer to our specialists and you will be given impeccable services for quite reasonable, affordable price. Car rental terms can be found on our website. We advise you to pay attention to the "Rules" and "Services".

We work around the clock to save our customers’ precious time. At your desire, a personal driver may be hired for the rented car who will quickly and safely take you to any place in Latvia. This is especially convenient for the people visiting our country for the first time, or those who are not very good drivers. A person advanced in years, with health problems, will surely appreciate this service too.

By choosing our company, you may be sure that you rent not only an impeccably neat, but also a reliable, new car in roadworthy condition roadworthy which will not let you down under any circumstances. All the vehicles that we offer our customers regularly undergo routine inspection and maintenance on company service stations.

Leading Latvian company RentClub would be very pleased if you decide to join the circle of its clients. We are ready to do everything to minimize your efforts and maximize your benefits.