• Новые автомашины.
  Внимательное обслуживание
 • Элегантная поездка!
  Отличные предложения и выгодные цены.
 • Арендуя машину дольше чем
  на десять дней,
  аренда GPS бесплатно!
 • Доставка автомобиля по Риге и
  Юрмале - бесплатно!

Rentclub piedāvā Rīgas viesiem automašīnu nomas pakalpojumus. Tas ir ērti, īpaši ņemot vērā, ka Latvija ir neliela valsts un uz jebkuru tās punktu var samērīgi ātri aizbraukt. Īrējot mašīnu Jūs nebūsiet atkarīgas no sabiedriska transporta un varēsiet plānot savu laiku tā kā esat to iecerējuši.

Mēs piedāvājam dažādu klašu automašīnas. Klientiem, kuri vēlas maksimāli optimizēt izmaksas, pretī saņemot ērtības un komfortu, Rentclub piedāvā automašīnas Volkswagen Polo 1.2 TSI un Volkswagen Polo 1.4 automātu.

Šīs mašīnas tiek attiecinātas klasei Small. Tās ir kompaktas, taču viegli vadāmas un nodrošina komfortu kā vadītājam tā arī tās pasažieriem ar mazu degvielas patēriņu. Priekš pilsētas ekspluatācijas nosacījumiem šis ir labākais variants.

Šo automašīnu braucienu izmaksas ir vienādi mērojamas ar to nomas kategoriju Ekonomisks. Diennakts nomas maksa Volkswagen Polo 1.2 TSI ir sākot no 23 euro un automašīnas Volkswagen Polo 1.4automāts – no 26 euro.

Klientiem, kuriplanoīrētsākot no 10 dienām un vairāk,tiek piedāvāta lojalitātes programma, piemēram, bezmaksas GPS īre.

Atbraucot uz citu valsti, viesi saskarās ar pārvietošanās problēmām. Vienmēr ir pieeja publiskajiem transportiem, bet labāk tomēr izmantot automašīnu noma. Tas ir daudz ērtāk, jo varat nokļūt jebkurā vietā un laikā tādā veidā ietaupot Jūsu dārgo laiku.

Rentclub piedāvā Latvijas viesiem dažādu veidu un klašu automašīnas. Tiem klientiem, kuri vēlas īrēt ērtas uz ietilpīgas automašīnas, bet par tām nepārmaksājot, mēs iesakām automašīnas – Volkswagen Golf 1.4 un VolkswagenGolf 1.2 TSI automātu.

Pieļaujot, ka šie modeļi no komforta un praktiskā viedokļa ir optimālākie varianti. Tikai nedaudz atpaliekot no Bizness klases mašīnām funkcionalitātes ziņā, nodrošinot nepieciešamo komfortabilitāti pat visprasīgākajiem klientiem, ietaupot degvielas patēriņu. Arī šo mašīnu īre ir par pieejamu cenu – diennakts noma Volkswagen Golf 1.4 automobīlim pasūtītājam izmaksās no 26 euro un Volkswagen Golf 1.2 automāts automobīļa noma no 29 euro. Šādas mašīnas būs lieliska izvēle prasīgiem, ekonomiskiem un taupīgiem klientiem.

Rentclub būs priecīgi Jums izpalīdzēt! Ja Jums it vēlme īrēt automašīnu no 10 dienām un vairāk Jums nenāksies maksāt papildus maksu par GPS.

Darījumu cilvēkam, kurš vēlas akcentēt savu labklājības līmeni un statusu sabiedrībā, ir nepieciešams attiecīga līmeņa automobilis, vismaz kas ir Business klases. Tas ir īpaši aktuāli, ja biznesmenim ir paredzētas pārrunas ar ārzemju partneriem „viņu teritorijā”.

Rentclub piedāvā solīdiem, veiksmīgiem klientiem, kuri apciemo Latviju, automašīnu Volkswagen Golf 7 1.2 automāts un Volkswagen Passat TSI automāts nomu. Šie automobiļi var apmierināt pat ļoti prasīgu pasūtītāju gaumi, nodrošinot ne tikai prestiža ievērošanu, bet arī labu komforta un mājīguma līmeni. Nevainojams ieturēts dizains, plašs salons (kaut arī ne tik liels ka 4x4 and Minibus saimes automobiļiem), pati jaunāka kondicionēšanas sistēma, tehniska aprīkotība augstākajā līmenī,- un vis tas par samēra nelielu samaksu.
Volkswagen Golf 7 1.2 automāts automobiļa noma izmaksās no 30 euro diennaktī, automobiļa VolkswagenPassatTSI automats- no 39 euro diennaktī. Rentclub būspriecīgsredzētjūssavuklientulokā. Jūsnetiksietpievīlts, izmantojotmūsupakalpojumus.

Rentclub automobiļu parkā ir pieejams plašs marku un klašu klāsts. Mēs spēsim piedāvāt klientam, kurš interesējas par autonomu Rīgā, jebkāda tipa automašīnu, sākot no pieticīgākās, ekonomiskākās līdz pat modeļiem ar augstu caurgājamību un komfortu, kuri attiecas uz 4x4 un Minibusu klases modeļiem: VolkswagenTiguan 1.4 TSI un VolkswagenCaravelle 2.0TDI. Tā ir ideāla izvēle klientiem, kuri iecienījuši lielas un jaudīgas mašīnas, kuras līdzinās Luksus tipa automašīnām vai arī ar spēju izbraukt jebkurus grūti izbraucamus ceļus. Kā arī mikroautobusi ir piemērojami klientiem ar lielāku pasažieru skaitu, ja ir nepieciešams pārvadāt tūristu grupas, delegācijas, kooperatīvo pasākumu dalībniekus. Ietilpība, uzticamība, augsta caurgājamība, pievilcīgs dizains – šīs ir tikai dažas no labākajām īpašībām šāda tipa automašīnām. Diennakts nomas maksa mašīnām VolkswagenTiguan 1.4 TSI и VolkswagenCaravelle 2.0TDI ir 47 euro. Rentclub ir gatavi izskatīt Jūsu piedāvājumus.

Основной профиль деятельности компании Rentclub - прокат машин. Мы можем предложить клиентам широкий выбор автомобилей - от экономичного до представительского класса. К услугам тех заказчиков, которые привыкли пользоваться исключительно всем самым лучшим, автомобиль Mercedes Benz S500 W221 Long. Его отличительные черты - изумительная комфортность, великолепный дизайн, безукоризненная отделка салона, исполненная на самом высоком уровне, надежность и мощность.
Аренда авто представительского класса - показатель вашего солидного социального статуса и соответствующих финансовых возможностей. Такая машина придает уверенности в себе, дарит массу положительных эмоций. Стоимость суточной аренды автомобиля класса Luxury - от 186 евро.
Те же клиенты, которые хотят ездить на автомобиле класса люкс, но или не имеют для этого финансовых возможностей, или просто не желают тратить лишних денег, могут взять в аренду кабриолет Volkswagen Eos 1.6. Эта изящная, красивая машина представительского уровня обойдется гораздо дешевле: всего от 43 евро в сутки. Rentclub ждет ваших заявок!

Аренда автомобилей - быстро и выгодно!

Компания RentClub, специализирующаяся на бизнесе по прокату автомобилей, предлагает гостям Латвии свои услуги. С нашей помощью, Вы быстро, без хлопот и проволочек получите именно тот автомобиль, который Вам нужен.
Заказ зависит лишь от предпочтений и финансовых возможностей наших клиентов. Мы можем предоставить Вам и компактную, экономичную машину, удобную для использования в городских условиях; и микроавтобус повышенной проходимости для поездок на природу в компании коллег, деловых партнеров; и авто представительского класса.

Все формальности сведены к минимуму, от Вас потребуются только паспорт и водительское удостоверение. Прокат машин - наша работа, и мы стараемся делать ее быстро, качественно и ответственно, чтобы любой клиент был доволен.
Взяв у нас автомобиль напрокат, Вы сможете осмотреть достопримечательности Латвии, посетить друзей, родственников, съездить на деловые переговоры. График ваших поездок будет зависеть исключительно от Вашего желания и потребностей. Вы не будете "привязаны" к работе общественного транспорта, не будете волноваться, как бы не опоздать на экскурсионный автобус.

Обратитесь к нашим специалистам, и Вы получите безупречный сервис по вполне умеренной, демократичной цене. Условия аренды автомобилей Вы можете узнать на нашем сайте. Советуем Вам обратить внимание на разделы "Правила" и "Услуги".
Мы работаем круглосуточно, чтобы сэкономить драгоценное время клиентов. По вашему желанию к арендованному автомобилю может быть прикреплен персональный водитель, который быстро и безопасно доставит Вас в любую точку Латвии. Это особенно удобно для людей, впервые посетивших нашу страну, либо не очень хорошо умеющих водить машину. Пожилой человек, у которого проблемы со здоровьем, также наверняка оценит эту услугу.

Остановив свой выбор на нашей компании, Вы можете быть уверены, что возьмете в аренду не только безукоризненно аккуратный с виду, но и надежный, исправный новый автомобиль, который ни при каких условиях не подведет Вас. Все машины, которые мы предлагаем клиентам, регулярно проходят профилактический осмотр и техническое обслуживание на фирменных станциях.
Ведущая латвийская компания RentClub будет очень рада, если Вы решите войти в круг ее клиентов. Мы готовы сделать все, чтобы Ваши хлопоты были минимальны, а выгоды - максимальны.